• Mayhemist

  Mayhemist Yayında !

  Gizemlerle dolu bulmacalar içeren oyunumuz Mayhemist yayında ! İndirip tüm seviyeleri bitirin ve adınızı Mayhemist listesine yazdırın !

 • Android

  Android Hizmetlerimizle Sizlerleyiz

  Android'te hızlı ve mükemmeliz. Hazırladığımız uygulamaların internete bağlantı hızı 0.73 saniye, hata oranımız ise %0. Siz de bir uygulama hazırlatıp Android reklamlarından gelir elde edebilirsiniz.

 • Web

  Web Hizmetlerimizle Sizlerleyiz

  İster bireysel, ister kurumsal web sayfalarınızı kurmanıza yardım ediyoruz. Alan adı, domain, websitesi script ve tasarım işlemlerinin hepsini sizin yerinize biz yapıyoruz.

Legion Gate Hakkında

Hızlı, güvenli ve stabiliz !

Legion Gate ekibi olarak her zaman en iyiye ulaşmayı hedefleriz. Bu yüzden gerek Android gerekse Web hizmetlerimizde hızlı, güvenli ve stabiliz. Projelerimizin tamamında özenle çalışırız. Projelere her zaman hata ve performans testleri uygular, sonuçları özenle inceleriz. Ortaya çıkan sonuçlara göre hareket eder, eğer bir düzenleme yapılması gerekiyorsa hemen işe koyuluruz.

Şimdiye kadar bitirdiğimiz yüzlerce projelerden, yazdığımız binlerce satır koddan hiçbir olumsuz geri dönüş almadık. Çünkü, müşteri odaklı çalışarak mutlu müşteriler elde etmek temel amacımız. Ayrıca, birlikte çalışacağımız firmaları da buna göre seçiyoruz.

Bizi daha fazla tanımak isterseniz aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz.