• Hızlıyız !

  0.73 Saniye !

  Android uygulamalarının internete erişim süresi ortalama 2 saniyedir. Bizim uygulamalarımızın internete erişim süresi ortalama 0.73 saniyedir.

 • Mükemmeliz !

  %100 Bug-Free (Hatasız) !

  Android uygulamalarımızda hata bulunmamaktadır !

 • Destekçiyiz !

  Teslimat Sonrası Destek !

  Uygulamanızı size teslim ettikten sonra da isterseniz destek vermeye devam ediyoruz.

Legion Gate Android Hizmetleri

Lütfen bilgi almak istediğiniz konu başlığına tıklayınız.

Satın alma sayfası için tıklayınız »

Reklam Servisi

Uygulamanızı Google'ın reklam servisi AdMob'a bağlıyoruz. Böylece, her reklam görüntülenmesi ve tıklanması başına Google size bir ücret ödüyor. Ayrıca, reklam gelirlerinizi istatistiksel olarak da takip etmeniz mümkün. Hangi reklam türünü istediğiniz size kalmış. Reklamlar ve AdMob hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Hata Testi Hata Testi

Hata testlerinde, uygulamanın kodlanması ve arayüz tasarımları bittiğinde Google'ın ücretli hata test servisleri kullanılır. Bu testlerde 44 gerçek ve 35 sanal cihaz üzerinde uygulama test edilir. Görüntülerde görüldüğü üzere test cihazlarından gelen ekran görüntüleri, etkinlik haritaları, testlerin videoları ve performansları tek tek incelenmektir. Günlüğün her bir maddesi kontrol edilir, uygulama ile alakalı sorun varsa çözülür. Uygulama sizlere güncel Android sürümlerinde sorunsuz çalışacak şekilde teslim edilir.

Performans Testi

Performans testlerinde, uygulamanın kodlanması ve arayüz tasarımları bittiğinde Google'ın ücretli performans test servisleri kullanılır. Bu testlerde 44 gerçek ve 35 sanal cihaz üzerinde uygulama test edilir. Görüntüde görüldüğü üzere test cihazlarından gelen işlemci, ram ve internet kullanımları incelenir. Bu bilgiler doğrultusunda kod ve/veya tasarımda değişikliklere gidilir. Örneğin, Google'ın geliştiriciler için önerdiği internete bağlanma süresi ortalama 2 saniyedir. 2 saniyeden daha uzun süren internete bağlanma işlemleri için Google, geliştiricilere kodlarında iyileştirmeye gitmeleri konusunda uyarır. Gerekli kütüphaneleri kullanarak hazırladığımız uygulamaların internete bağlanma süresi ortalama 0.73 saniyedir. Google'ın tavsiyesinden bile 2 kat hızlıyız diyebiliriz.

İstatistiksel Analiz

Uygulama size teslim edildikten sonra, görüntüde gördüğünüz üzere kullanıcılarınız hakkında bilgileri istatistiksel olarak takip edebilirsiniz. Böylece, kullanıcılarınızın en çok hangi günlerde uygulamanızı kullandığını, en çok hangi içeriklere, kategorilere baktığını görebilirsiniz. Ayrıca, etkin kullanıcı sayınız, toplam etkinlik sayınız, cihazlara göre kullanım oranları gibi birçok özellik de kullanıma açıktır. Analiz servisi olarak Google'ın Analytics hizmetini kullanmaktayız. Arzu edilirse Fabric.io şirketinin analiz servisini de uygulamaya bağlayabiliyoruz. Fabric sistemi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bildirim Servisi Bildirim Servisi

Google'ın hizmeti olan Firebase Notifications ile kullanıcılarınıza tek tuşla bildirim yollabilirsiniz. İster tüm kullanıcılara isterseniz belli bir konu için bildirim sistemine kayıt olmuş kullanıcılara bildirim yollamak mümkündür. Ayrıca, ileriye dönük bildirim ayarlama seçeneği de mevcuttur. Bildirim yollandıktan sonra, kaç kişiye ulaştığı, kaçının bildirime tıkladığı gibi istatistiksel veriler de gösterilir.

Hata Takip Servisi

Google'ın önerisi üzerine hata yakalama/takip hizmeti olarak Fabric.io şirketinin Crashlytics servisini kullanıyoruz. Uygulama kullanıcılara sunulduktan sonra, kullanıcıların olası hataları geri bildirmelerini beklemenize gerek yok. Herhangi bir kullanıcıda uygulama hata verirse, bu hata 1 dakika içerisinde Crashlytics sistemine tüm ayrıntıları ile gelecektir. Gerekli incelemeleri yapıp hatayı düzeltebilir ve/veya bizlerden satış sonrası destek isteyebilirsiniz. Fabric sistemi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İsterseniz uygulamanızı websitenizden içerik çekecek şekilde tasarlıyoruz. Bu sistem en çok RSS okuyucular için tavsiye edilir. Örneğin, bir blog siteniz var ve bu blog'un içeriğinin Android uygulamanızda görüntülenmesini istiyorsunuz. Blog'unuzun RSS servisini okuyacak dinamik bir sistem geliştiriyoruz. Böylece blog'unuzda yaptığınız paylaşımlar ve değişiklikler anında uygulamanızda da geçerli oluyor. Eğer böyle bir sistem kurmak istiyorsanız ve bir websiteniz yoksa, Web Hizmetlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Yapılan hata ve performans testlerinin de yardımı ile uygulamanız her Android cihazda aynı şekilde çalışacaktır. Örneğin, Samsung S3 Mini gibi küçük bir ekrana ve eski bir Android sürümüne sahip telefonda da kullanıcılarınız sıkıntısız şekilde içeriği görüntüleyebilecekler. Aynı şekilde, Samsung SM-T827 gibi büyük ekrana ve yeni bir Android sürümüne sahip bir tablette de içeriğinizin kalitesi bozulmayacaktır. Desteklediğimiz minimum Android API seviyesi 15'tir. API 15 seviyesi Android 4.0.3 sürümüne denk gelmektedir. Bu linkte görülebileceği üzere, Play Store'da aktif olan cihazların %99.4'ünün seviyesi API 15 ve üzeridir. Kısacası, hazırladığımız uygulamalar Dünya çapındaki tüm Android kullanıcılarının %99.4'ünü kapsamaktadır.

Arzu ederseniz uygulamanın tamamının İngilizce'ye çevirisini yapıyoruz. Bu sayede uygulamanız sadece Türkiye sınırlarında içerisinde kalmayacaktır. Telefonlarını Türkçe kullanan kullanıcılar uygulamayı Türkçe kullanırken, Türkçe harici bir dile sahip olanlar uygulamayı İngilizce kullanacaktır. İngilizce harici çeviri hizmetimiz yoktur.

Arzu edilirse uygulamanın teslimatından sonra da destek veriyoruz. Bu destek paketi, sadece önceden aldığınız hizmeti kapsar. Örneğin, hata takip sistemini daha önceden almadıysanız, Teslimat Sonrası Destek paketi kapsamında hata takip sistemi hakkında yardım talebinde bulunamazsınız. Uygulama güncellemeleri de Teslimat Sonrası Destek paketine dahildir.