• Hızlıyız !

  Google: A 99 , YSLOW: %97

  Google performans testi puanımız 99, YSLOW performans testi puanımız ise 97dir.

 • Mükemmeliz !

  %100 Bug-Free (Hatasız) !

  Websitelerinde hatamız yoktur !

 • Destekçiyiz !

  Teslimat Sonrası Destek !

  Websitenizi teslim ettikten sonra da isterseniz destek vermeye devam ediyoruz.

Legion Gate Web Hizmetleri

Lütfen bilgi almak istediğiniz konu başlığına tıklayınız.

Satın alma sayfası için tıklayınız »

Websitelerin temalarını ve kodlarını önceden hazırlıyoruz. Bu sayede talep ettiğiniz siteyi kısa sürede size ulaştırabiliyoruz. Site üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikliklere göre teslimat süresi uzayabilir.

SSL Hizmeti

SSL Sertifika hizmeti sayesinde websitenize olan bağlantılar şifreleniyor. Böylece, kullanıcılarınız gözünde çok daha ciddi ve güvenilir bir website oluyorsunuz. SSL Hizmeti sadece sıfırdan website kurulumlarında gerçekleşir ve Güzel Hosting tarafından sağlanır. Güzel Hosting dışında bir hosting firması istiyorsanız, SSL Sertifika kurulumu desteği vermemekteyiz.

Dilerseniz websitenize bir blog kuruyoruz. Blog hizmeti için WordPress kullanıyoruz. Güzel Hosting hariç başka bir hosting firmasına blog kurulumu desteğimiz yoktur.

Kurulumunu yaptığımız websitelerinin hepsinde HTML5'e destek veriyoruz. Böylece, kurulan websiteler hem performans hem de görsel açıdan sunulan her özelliğe sahip oluyor. Ayrıca, HTML5 gelişmiş bir şekilde CSS3 ve JavaScript desteğine sahiptir.

Kurulumunu yaptığımız websitelerinin hepsinde CSS3'e destek veriyoruz. Böylece, kurulan websiteler hem performans hem de görsel açıdan sunulan her özelliğe sahip oluyor. Ayrıca, CSS3 gelişmiş bir şekilde HTML5 ve JavaScript desteğine sahiptir.

Dinamik bir programlama dili olan JavaScript'e de destek vermekteyiz. JavaScript ile fonksiyonelleştirdiğimiz websiteleri, kullanım kolaylığı açısından çok daha iyidir. Kullanılan JavaScript'leri, güvenlik açığı barındırmayacak, sistemi yormayacak şekilde ayarlıyoruz. Ayrıca, websitesinin açılışını hızlandırmak için JavaScript'leri özenle yerleştiriyoruz.

Websitenizi arama motorlarına ekliyoruz. Ayrıca, tasarım ve kod mekanizmasını websitenizin arama motorları robotları tarafından kolayca indexlenebilecek bir şekilde tasarlıyoruz. Bu sayede, robotlar websitenizi çok daha kolay inceleyecek ve arama motorlarında çok daha üst sıralara çıkacaksınız.

Sıfırdan website kurulumlarında websiteniz için Güzel Hosting firmasının Linux serverlarını kullanıyoruz. Güvenli ve hızlı serverları ile sektörde öncü olan Güzel Hosting aynı zamanda %99.8 Uptime garantisi veriyor. Yani, siteniz yayın hayatının %99.8'inde ulaşılabilir olacaktır. Güzel Hosting hem Türkiye hem de Avrupa sunucuları ile hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.
Not: Sizden gelen talep doğrultusunda başka bir hosting hizmeti de kullanılabilir.

Websitenizi, yaptığımız hata ve performans testleri sayesinde her tarayıcıda ve her cihazda açılabilecek şekilde hazırlıyoruz. Bu sayede, kullanıcılarınız websitenizin içeriği kolayca ve sorunsuzca her tarayıcıdan ve cihazdan takip edebilecek.

Bootstrap Dünya'nın en popüler mobil-öncelikli ve uyumlu ön-yüz kütüphanesidir. Biz de Bootstrap'i kullanıyoruz. Bu sayede, websiteleriniz hem telefonlarda hem de tablerlerde sorunsuz bir şekilde görüntülenmesini sağlıyoruz. Ayrıca, HTML, CSS ve JavaScript kodlarını yazarken mobilde websitenin açılış hızını düşürmeyecek şekilde tasarlıyoruz.

Websitenizi tüm Dünya'ya sunmak isterseniz, geliştirme aşamasında websitenin tamamına İngilizce desteği getiriyoruz. Arzu edilirse, website yayınlandıktan sonra da İngilizce çeviri hizmetimiz vardır. İngilizce harici çeviri hizmetimiz yoktur.

Arzu edildiğinde, websitenin tesliminden sonra da tüm hizmetlerin devamlılığını sağlıyoruz. Teslimat Sonrası Destek talebi, sadece daha önceden aldığınız hizmetleri kapsamaktadır. Örneğin, daha önceden SEO Hizmeti almadıysanız, Teslimat Sonrası Destek paketi kapsamında SEO hakkında yardım talebinde bulunamazsınız.